Τετάρτη 20 Οκτωβρίου 2010

Αποκάλυψη: Γνωστός παράγοντας του ποδοσφαίρου έβγαλε 4 εκατ. ευρώ από τη νίκη της ΑΕΚ στο "Κλεάνθης Βικελίδης"!

Γνωστός παράγοντας του ποδοσφαίρου παντελόνιασε 4 εκατομμύρια ευρώ από  τη νίκη της ΑΕΚ στο «Κλεάνθης Βικελίδης».
Εδώ όπου  ξαφνικά ο Κούπερ ξέχασε τα γράμματα που ξέρει κι έφαγε τα τεμάχια από τον Χιμένεθ που δεν πρόλαβε να καθήσει στο πάγκο!
Αυτή η βρώμα κυκλοφορεί στα ποδοσφαιρικά πηγαδάκια και ψάχνονται τα κορόιδα που είναι στην απ έξω.
Λεπτομέρειες από το πως ο παράγοντας ο μουράτος, παντελόνιασε το μπεζαχτά μη μας ρωτάτε.
Πάντως μυρίζει μπαρούτι στο βρώμικο παρασκήνιο και μην ξαφνιαστείτε αν αρχίσει το πραγματικό πιστολίδι.
Σε μια χώρα που τη κυβερνάνε αγοράκια από το Brokeback mountain, κάθε ξημέρωμα οι σκουπιδιάρηδες θα περισυλλέγουν πτώματα.
Ο σώζων εαυτόν σωθήτω…

Λιποθύμησε μισή ομάδα στο γήπεδο-Δείτε το video

Γιατρός της αντίπαλης ομάδας τους ''κοίμισε'' με ηρεμιστικό που χορηγείται σε όσους πάσχουν από αυπνία!

Με ''κομμένη'' την ανάσα οι ποδοσφαιρόφιλοι στο Περού περίμεναν τον χθεσινό αγώνα μπαράζ μεταξύ των ομάδων Hijos de Acosvinchos και Sport Ancash,διότι ο νικητής θα ''ανέβαινε'' στην πρώτη κατηγορία.

Το ημίχρονο έληξε ισόπαλο 0-0 και οι ποδοσφαιριστές ''όρμησαν'' στα μπουκαλάκια του νερού για να ξεδιψάσουν.

Όμως με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου,όπως βλέπετε στο video,ούτε ένας ούτε δύο αλλά τέσσερις ποδοσφαιριστές της Hijos de Acosvinchos έπεσαν ξαφνικά στο χορτάρι λιπόθυμοι και μεταφέρθηκαν στο κοντινότερο νοσοκομείο.
Ο αγώνας συνεχίστηκε, αφού αντικαταστάθηκαν οι ποδοσφαιριστές και ο διαιτητής κρατώντας αρκετή καθυστέρηση σφύριξε τη λήξη που βρήκε θριαμβεύτρια την ομάδα της Sport Ancash με σκορ 3-0.

Την ίδια ώρα όμως ''έβγαιναν'' από το νοσομείο τα αποτελέσματα των εξετάσεων των 4 λιπόθυμων παιχτών.
Με την έκπληξη ''ζωγραφισμένη'' στο πρόσωπο τους οι γιατροί ανακοίνωναν πως βρήκαν στο αίμα των ποδοσφαιριστών μεγάλες ποσότητες από μία ισχυρότατη ηρεμιστική-καταπραυντική ουσία που χορηγείται σε όσους υποφέρουν από αυπνία.

Έτσι εξηγήθηκε γιατί οι αθλητές έπεφταν κάτω σαν ζαλισμένα ''κοτόπουλα''.

Ο Americo Ibanez,προπονητής των ηττημένων,κατήγγειλε στους αστυνομικούς πως το ιατρικό επιτελείο των αντιπάλων,στο ημίχρονο,''εμπότισε'' τα μπουκάλια του νερού με αυτήν την ουσία και μάλιστα κάποια ''μαγικά'' χέρια εξαφάνισαν τα μπουκάλια αμέσως μετά.

Από την άλλη πλευρά, αμετανόητος ο Pepe Mallqui,πρόεδρος των νικητών,δήλωσε πως οι 4 ποδοσφαιριστές ''καταβρόχθισαν'',πριν από τον αγώνα, τεράστιες ποσότητες ψητού κοτόπουλου με μπαχαρικά και για αυτό ''πήραν'' μετά χωνευτικές ταμπλέτες!